Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

nHammer 0.1 - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Lifenexus
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 26.11.2008
Rozmiar: 67 kB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 503

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis nHammer 0.1 - Mobile

           Aplikacja nHammer korzysta z akceleratora w telefonach Nokia pracujących pod kontrolą systemów Symbian OS.

Śmieszny i nie wielki program pokazujący jedną z możliwości wykorzystania czujnika ruchu w telefonach z Symbianem. W wyniku odpowiedniego poruszenia telefonu nHammer generuje dźwięk uderzenia młotkiem, dodatkowo na ekranie pokazuje się obrazek tego narzędzia. Aplikacja nHammer jest całkowicie za free. Niestety nHammer w wersji po Polsku nie jest dostępna.

Aby skorzystać z programu nHammer użyj przycisku download i za darmo pobierz plik instalacyjny. Na naszej stronie w kategorii Akcesoria i Dodatki - Pozostałe znajdziesz również wiele innych , ciekawych i praktycznych aplikacji na Symbian OS.


Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • Mobile Signer 1.03 (Symbian S60 3rd edition)

  Aplikacja umożliwia podpisywanie programów, tak aby można było zainstalować je w telefonie z systemem Symbian 3rd Edition.

 • a-stop 0.12 (UIQ3)

  a-stop jest prosty zegarem dla telefonów z systemem Symbian.

 • Smart Settings 1.14

  Smart Settings to nie wielka aplikacja, która umożliwia stworzenie własnego menu ze skrótami tak aby praca z telefonem była wygodniejsza.

 • cCalc Symbian OS S60 2nd Edition 1.09

  cCalc to rozbudowany kalkulator naukowy dla telefonów z systemem Symbian OS. Ta nie wielka a zarazem bardzo wszechstronna aplikacja potrafi przeprowadzać wiele działań matematycznych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: nHammer 0.1 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ