Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

nDrill 0.1 - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Lifenexus
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 26.11.2008
Rozmiar: 758 kB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 7177

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis nDrill 0.1 - Mobile

               Aplikacja nDrill korzysta z akceleratora w telefonach Nokia pracujących pod kontrolą systemów Symbian OS.

Śmieszny i nie wielki program pokazujący jedną z możliwości wykorzystania czujnika ruchu w telefonach z Symbianem. W wyniku odpowiedniego poruszenia telefonu nDrill generuje dźwięk wiercenia wiertarką, dodatkowo na ekranie pokazuje się obrazek tego urządzenia. Aplikacja nDrill jest całkowicie za free. Niestety nDrill w wersji po Polsku nie jest dostępna.

Aby skorzystać z programu nDrill użyj przycisku download i za darmo pobierz plik instalacyjny. Na naszej stronie w kategorii Akcesoria i Dodatki - Pozostałe znajdziesz również wiele innych , ciekawych i praktycznych aplikacji na Symbian OS.


Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • Open Home 6.1

  Open Home jest jedną z najbardziej cenionych i popularnych aplikacji służących personalizacji naszego urządzenia pracującego pod kontrolą systemu Android. Prezentowana tutaj wersja to BETA nadchodzącej wersji 6.

 • EQ ShutDown 1.0 (S60 3rd)

  EQ ShutDown to nie wielka i prosta aplikacja która, służy do szybkiego wyłączania telefonu.

 • Best Full Screen Clock 1.02 (S60 3rd)

  Best Full Screen Clock przekształca nasz ekran w analogowy zegarek.

 • SKTracker 1.1.3

  SKTracker jest to doskonała aplikacja napisana pod platformy Windows Mobile, która z pewnością przyda się w momencie kiedy nasz system całkowicie odmówi posłuszeństwa a jedynym wyjściem jakie przyjdzie nam do głowy będzie twardy reset urządzenia.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: nDrill 0.1 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ