Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

nCoin 0.2 - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: JimmPoo
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 26.11.2008
Rozmiar: 235 kB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 505

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis nCoin 0.2 - Mobile

           Aplikacja nCoin korzysta z akceleratora w telefonach Nokia pracujących pod kontrolą systemów Symbian OS.

W wyniku odpowiedniego poruszenia telefonu nCoin generuje dźwięk upadającej monety, dodatkowo na ekranie pokazuje się moneta o nominale jeden Euro. Śmieszny i nie wielki program pokazujący jedną z możliwości wykorzystania czujnika ruchu w telefonach z Symbianem. Aplikacja nCoin jest całkowicie za free. Niestety nCoin w wersji po Polsku nie jest dostępna.

Aby skorzystać z programu nCoin użyj przycisku download i za darmo pobierz plik instalacyjny. Na naszej stronie w kategorii Akcesoria i Dodatki - Pozostałe znajdziesz również wiele innych , ciekawych i praktycznych aplikacji na Symbian OS.

Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • WinXplore 0.5.1

  WinXplore to proste i praktyczne narzędzie napisane pod systemy Windows Mobile stworzone z myślą o zarządzaniu folderami oraz plikami systemowymi.

 • Handy Weather 3.0

  Dzięki aplikacji Handy Weather 3.0 już nigdy nie zmokniesz:)

 • cCalc Symbian OS S60 3rd Edition 1.11

  cCalc to rozbudowany kalkulator naukowy dla telefonów z systemem Symbian OS. Ta nie wielka a zarazem bardzo wszechstronna aplikacja potrafi przeprowadzać wiele działań matematycznych.

 • VITO QuickContact 1.0.1 (S60 3rd)

  VITO QuickContact to aplikacja dla z systemem Symbian OS do zarządzania listą kontaktów. Program jest w pełni kompatybilny z oprogramowaniem urządzenia pozwala na wyszukiwanie kontaktów za pomocą klawiszy kierunkowych, a wyszukiwarka imion i nazwisk została wzbogacona o słownik T9.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: nCoin 0.2 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ