Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

MyPhone 2.30 (S60 5th edition) - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Shanghai Jibiao Info Tech
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 14.12.2010
Rozmiar: nieznany
System operacyjny: Symbian Series 60 5th Edition
Liczba pobrań: 322

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis MyPhone 2.30 (S60 5th edition) - Mobile

MyPhone stanowi całkiem niezłą produkcję, która pozwala całkowicie odmienić menu naszego telefonu. Nakładka podobnie jak HTC Touch Flo sprawia, że interfejs systemu Symbian staje się nie do poznania i przypomina do złudzenia menu z popularnego modelu iPhone firmy Apple. Nakładka niestety nie jest darmowa, producent nie pobiera żadnych opłat z tytułu jej używania aż do momentu ukończenia okresu próbnego. Aby używać MyPhone nadal po wygaśnięciu wersji Trial należy wykupić niezbędną licencję. Program współpracuje z telefonami Symbian S60 5th edition.

Poradnik instalacji

Instalujemy oprogramowanie Nokia PC Suite (do pobrania ze strony Nokia). Podłączamy telefon kablem USB i wybieramy jeden z trybów komunikacji. • Tryb PC Suite (konieczne oprogramowanie) Należy upewnić się, że połączenie pomiędzy urządzeniem a komputerem jest aktywne i dwukrotnie klikając - uruchomić plik instalacyjny w formacie *.sis, *.sisx lub *.jar. Na urządzeniu wyświetli się komunikat z potwierdzeniem, następnie wybieramy miejsce instalacji tj. karta pamięci lub pamięć telefonu(obojętne). To wszystko, aplikacja została zainstalowana. Metoda ta jest łatwiejsza i szybsza. • Tryb Transfer danych Po podłączeniu instalowane są sterowniki urządzenia. Komputer w tym trybie rozpoznaje telefon jako dodatkowy dysk(karta pamięci). Aby zainstalować aplikację na urządzeniu należy skopiować plik instalacyjny na kartę pamięci a następnie uruchomić ten plik z poziomu telefonu. Dalej instalację przeprowadzamy jak w trybie PC Suite.

Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • nSword 0.1

  Aplikacja nSword korzysta z akceleratora w telefonach Nokia pracujących pod kontrolą systemu Symbian trzeciej generacji.

 • Handy Weather 5.01 (Symbian S60 3rd edition)

  Rozbudowana aplikacja umożliwiająca sprawdzenie 5 dniowej prognozy pogody dla niemal każdego miejsca na świecie.

 • Wallpaper Manager 1.01 (S60 3rd)

  Wallpaper Manager służy do automatycznej zmiany tapety na ekranie naszego telefonu.

 • Full Screen Caller version 3.04 Series 60

  BestFull Screen Caller to aplikacja, która wyświetla podczas połączenia duże zdjęcie osoby dzwoniącej lub podaje szczegółowe informacje o kontakcie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: MyPhone 2.30 (S60 5th edition) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ