Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

monikker (S60 3rd) - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: monikker
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 26.11.2008
Rozmiar: 233 kB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 251

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis monikker (S60 3rd) - Mobile

                  Aplikacja Monikker na systemy Symbian OS to ciekawe rozwiązanie dla osób, które uwielbiają robić fotki swoim przyjaciołom oraz znajomym a następnie przypisywać je do kontaktów w książce telefonicznej.

Program pozwala do każdego z kontaktów przypisać osobne zdjęcie i dźwięki, a do połączeń narzędzie wykorzystuje internet więc warto korzystać z niej gdy mamy nielimitowany transfer danych lub gdy jesteśmy w zasięgu darmowych Hot-Spotów. Producent udostępnia aplikację Monikker całkowicie za free, natomiast po zainstalowaniu aby z niego skorzystać trzeba wyrazić zgodę na rejestrację, w tym celu program wysyła automatycznie wiadomość sms do operatora zagranicznego co niestety kosztuje. Monikker w wersji po Polsku niestety nie jest dostępny.

Aby skorzystać z  programu Monikker użyj przycisku download i za darmo pobierz plik instalacyjny. Na naszej stronie w kategorii Akcesoria i Dodatki - Pozostałe znajdziesz również wiele ciekawych i praktycznych aplikacji na Symbian OS. Zapraszamy

Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • Weather 1.1.20 (240 pikseli)

  Aplikacja przeznaczona dla wszystkich telefonów obsługujących środowisko Java (J2ME MIDP 2) wyświetlająca i podająca prognozę pogody dla wybranego miejsca.

 • Best Full Screen Caller 3.04 (S60 1st)

  Best Full Screen Caller pozwala przypisać do kontaktu duże zdjęcie, które zostanie wyświetlone gdy dana osoba będzie dzwonić.

 • Mobile Metronome

  Aplikacja Mobile Metronome stworzona na systemy Windows Mobile to program, który podaje daną liczbę uderzeń na minutę wyświetlając na ekranie w formie graficznej oraz w postaci sygnałów dźwiękowych.

 • Large Time Screensaver 1.04 (S60 3rd)

  Large Time Screensaver wyświetla jako wygaszacz ekranu duży, czytelny zegarek cyfrowy.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: monikker (S60 3rd) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ