Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

monikker (S60 2nd) - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: monikker
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 26.11.2008
Rozmiar: 233 kB
System operacyjny: Symbian Series 60 2nd edition
Liczba pobrań: 159

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis monikker (S60 2nd) - Mobile

                  Aplikacja Monikker na systemy Symbian OS to ciekawe rozwiązanie dla osób, które uwielbiają robić fotki swoim przyjaciołom oraz znajomym a następnie przypisywać je do kontaktów w książce telefonicznej.

Program pozwala do każdego z kontaktów przypisać osobne zdjęcie i dźwięki, a do połączeń narzędzie wykorzystuje internet więc warto korzystać z niej gdy mamy nielimitowany transfer danych lub gdy jesteśmy w zasięgu darmowych Hot-Spotów. Producent udostępnia aplikację Monikker całkowicie za free, natomiast po zainstalowaniu aby z niego skorzystać trzeba wyrazić zgodę na rejestrację, w tym celu program wysyła automatycznie wiadomość sms do operatora zagranicznego co niestety kosztuje. Monikker w wersji po Polsku niestety nie jest dostępny.

Aby skorzystać z  programu Monikker użyj przycisku download i za darmo pobierz plik instalacyjny. Na naszej stronie w kategorii Akcesoria i Dodatki - Pozostałe znajdziesz również wiele ciekawych i praktycznych aplikacji na Symbian OS. Zapraszamy

Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • SkyeQuiKey 1.0101

  SkyeQuiKey to aplikacja do wyszukiwania informacji w telefonach z systemem Symbian S60 trzeciej generacji.

 • pRuler 1.2

  pRuler to aplikacja, którą można wykorzystać do zmierzenia odległości lub rozmiarów przedmiotu za pomocą urządzenia Pocket PC.

 • Pulsepaper 2.0.6 (Symbian S60 3rd Edition)

  Pulsepaper to aplikacja, która trzykrotnie w ciągu dnia będzie zmieniać tapetę na twoim telefonie.

 • Flashlight with LED Support 3.9.9

  Flashlight with LED Support to niewiarygodnie prosta a zarazem bardzo funkcjonalna aplikacja która może okazać się przydatna w nie jednej sytuacji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: monikker (S60 2nd) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ