Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mobiola Screen Capture 3.0.7 Symbian S60 3rd Edition - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Warelex LLC
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 03.08.2008
Rozmiar: 4.3 MB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 372

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Mobiola Screen Capture 3.0.7 Symbian S60 3rd Edition - Mobile

                  Mobiola Screen Capture jest funkcjonalną i wydajną aplikacja, która umożliwia przekazywanie na żywo obrazu z ekranu urządzenia mobilnego do komputera.

Dane transmitowane są za pośrednictwem kabla USB lub bezprzewodowo dzięki Bluetooth. Mając zainstalowany program Mobiola Screen Capture możemy wykorzystać nasz telefon jako przenośną bezprzewodową kamerę, która daje kolorowy obraz.

Warto wiedzieć, że wersja trial pozwala na 3 dni bezpłatnego użytkowania, natomiast czas jednorazowego połączenia został ograniczony do 5min. tak więc jeżeli zamierzasz korzystać z Mobiola Screen Capture za free konieczne jest wykupienie niezbędnej licencji. Menu aplikacji Mobiola Screen Capture nie jest po Polsku.

Aby wypróbować program Mobiola Screen Capture użyj przycisku download i za darmo pobierz plik instalacyjny. Na naszej stronie w kategorii Akcesoria i Dodatki - Pozostałe znajdziesz również wiele ciekawych i praktycznych aplikacji na Symbian OS.


Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • Psiloc Color Schemes Symbian UIQ 1.50

  Color Schemes dla UIQ daje użytkownikowi możliwość dostępu do wybranego przez niego zestawu kolorów w jego telefonie. Color Schemes to także możliwość zdefiniowania wybranych kolorów dla każdego widoku ekranu.

 • Droid Overclock 2.1.1

  Droid Overclock jest kolejną aplikacją stworzoną na platformy Android, która pozwala zmieniać ustawienia taktowania zegara CPU w urządzeniu.

 • Screenshot for Symbian OS S60 3rd Edition 2.80

  Prosty w obsłudze i bezpłatny program służący do wykonywania zrzutów ekranu telefonu komórkowego.

 • Light Control 1.11 (S60 3rd)

  Light Control to prosty program na Symbian OS, który służy do zarządzania podświetlaniem klawiatury i ekranu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Mobiola Screen Capture 3.0.7 Symbian S60 3rd Edition - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ