Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mobiola Microphone Symbian S60 3rd Edition - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Warelex LLC
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 03.08.2008
Rozmiar: 5,1 MB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 425

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Mobiola Microphone Symbian S60 3rd Edition - Mobile

                  Mobiola Microphone to prosta aplikacja, która umożliwia wykorzystywanie telefonu jako bezprzewodowego mikrofonu podłączonego do komputera za pomocą Bluetooth.

Należy pamiętać, że wersja trial pozwala na 7 dni bezpłatnego użytkowania, natomiast czas jednorazowego połączenia został ograniczony do 5min, tak więc jeżeli zamierzasz korzystać z Mobiola Microphone za free konieczne jest wykupienie niezbędnej licencji. Menu aplikacji Mobiola Microphone nie jest po Polsku.

Aby wypróbować program Mobiola Microphone użyj przycisku download i za darmo pobierz plik instalacyjny. Na naszej stronie w kategorii Akcesoria i Dodatki - Pozostałe znajdziesz również wiele innych, ciekawych i praktycznych aplikacji na Symbian OS.

Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • HourPower 1.5 (Symbian S60 3rd edition)

  Prosta aplikacja, która odczytuje aktualną godzinę korzystając z syntezatora mowy.

 • Biorhythm Calculator 1.0

  Biorhythm Calculator to narzędzie do obliczania biorytmu na dany dzień.

 • Large Time Screensaver 1.04 (S60 2nd)

  Large Time Screensaver wyświetla jako wygaszacz ekranu duży, czytelny zegarek cyfrowy.

 • nWhip 0.2

  Aplikacja nWhip korzysta z akceleratora w telefonach Nokia pracujących pod kontrolą systemu Symbian trzeciej generacji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Mobiola Microphone Symbian S60 3rd Edition - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ