Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mobiola Headset 1.0 Symbian UIQ 3 - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Warelex LLC
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 03.08.2008
Rozmiar: 4.4 MB
System operacyjny: Symbian UIQ 3rd edition
Liczba pobrań: 405

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Mobiola Headset 1.0 Symbian UIQ 3 - Mobile

                   Mobiola Headset to aplikacja która, pozwala wykorzystywać telefon komórkowy jako zestaw słuchawkowy niezbędny do prowadzenia rozmów za pomocą komunikatorów internetowych takich jak Skype.

Komunikacja odbywa się za pomocą kabla USB lub bezprzewodowego interfejsu Bluetooth. Należy pamiętać, że wersja trial pozwala na 7 dni bezpłatnego użytkowania, natomiast czas jednorazowego połączenia został ograniczony do 5min, tak więc jeżeli zamierzasz korzystać z Mobiola Headset za free konieczne jest wykupienie niezbędnej licencji. Menu aplikacji Mobiola Headset nie jest po Polsku.

Aby wypróbować program Mobiola Headset użyj przycisku download i za darmo pobierz plik instalacyjny. Na naszej stronie w kategorii Akcesoria i Dodatki - Pozostałe znajdziesz również wiele ciekawych i praktycznych aplikacji na Symbian OS.

Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • Psiloc Screen Capture Symbian UIQ 1.50

  Psiloc Screen Capture to nie wielka i wygodna aplikacja do robienia zrzutów ekranu na telefonach z systemem Symbian OS.

 • DrinkLimiter 1.0

  Aplikacja DrinkLimiter napisana na systemy Windows Mobile przez znanego już autora Vincent Collura jest rozwiązaniem ograniczającym wydatki na alkohol w barach.

 • WOWVideo 1.51

  WOWVideo to prosta i nie typowa aplikacja, która zmieni całkowicie wygląd twojego telefonu.

 • Weather 1.1.20 (176 pikseli)

  Aplikacja przeznaczona dla wszystkich telefonów obsługujących środowisko Java (J2ME MIDP 2.) wyświetlająca i podająca prognozę pogody dla wybranego miejsca.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Mobiola Headset 1.0 Symbian UIQ 3 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ