Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

MobiMonster2 1.0 - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: MobiMonster
Licencja: Adware Licencja
Data dodania: 29.11.2008
Rozmiar: 3.3 MB
System operacyjny: Symbian Series 60 1st edition, Series 60 2nd edition, Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 288

Adware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie, ale wyświetla reklamy w postaci banerów na których zarabia producent oprogramowania. Ten typ licencji stosowany jest najczęściej w aplikacjach korzystających z internetu. Najbardziej znane w Polsce programy tego typu, to komunikatory Gadu-Gadu i Tlen.

Opis MobiMonster2 1.0 - Mobile

           MobiMonster2 to rozbudowana aplikacja, która daje dostęp do wielu usług internetowych przez telefon komórkowy z systemem Symbian OS.

Aplikacja pozwali sprawdzić aktualną pogodę, zarezerwować hotel, sprawdzić aktualny kurs walut, kupić bilet lotniczy oraz wiele więcej. Ponieważ jest to wersja Adware w darmowej wersji wyświetlana są reklamy, jednak MobiMonster2 jest całkowicie za free. Menu aplikacji MobiMonster2  nie jest po Polsku.

Aby ściągnąć MobiMonster2 skorzystaj z opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny. W kategorii Akcesoria i Dodatki - Pozostałe znajdziesz także wiele innych i przydatnych programów na Symbian OS. Zapraszamy

Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • Flashlight 1.0 (iPhone)

  Flashlight służy do zamieniania iPhona w latarkę.

 • Best Full Screen Clock 1.00 (S60 2nd)

  Best Full Screen Clock przekształca nasz ekran w analogowy zegarek.

 • Best Full Screen Clock 1.02 (S60 3rd)

  Best Full Screen Clock przekształca nasz ekran w analogowy zegarek.

 • Open Home 6.1

  Open Home jest jedną z najbardziej cenionych i popularnych aplikacji służących personalizacji naszego urządzenia pracującego pod kontrolą systemu Android. Prezentowana tutaj wersja to BETA nadchodzącej wersji 6.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: MobiMonster2 1.0 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ