Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mobile Signer 1.03 (Symbian S60 3rd edition) - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: LeftUp
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 03.08.2008
Rozmiar: 142 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 3658

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Mobile Signer 1.03 (Symbian S60 3rd edition) - Mobile

            Mobile Signer umożliwia podpisywanie programów, tak aby można było zainstalować je w telefonie z systemem Symbian 3rd Edition.

Ilekroć próbowaliśmy instalować nie podpisane programy i aplikacje na nasz system, który zawsze odmawiał współpracy? Dzięki Mobile Signer podpiszemy wszystkie pliki instalacyjne naszym własnym unikalnym certyfikatem wygenerowanym na podstawie numeru IMEI telefonu. Program Mobile Signer jest za free. Niestety na menu Mobile Signer po Polsku będziemy musieli jeszcze zaczekać. 

Aby ściągnąć Mobile Signer skorzystaj z opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny. W kategorii Akcesoria i Dodatki - Pozostałe znajdziesz także wiele innych i przydatnych programów na Symbian OS. Zapraszamy

Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • Power Bar 1.0

  Power Bar to niewielka aplikacja, która wyświetla stan naładowania baterii.

 • Best Screen Snap version 1.00 S60 3rd edition

  Darmowa i prosta w użyciu aplikacja służąca do wykonywania zrzutów z ekranu telefonu komórkowego

 • Pocket Hack Master 4.32 (Windows Mobile 6)

  Pocket Hack Master to aplikacja do zarządzania wydajnością procesora w urządzeniach z systemem Windows Mobile.

 • AutoCam UIQ3 1.30

  Prosty program pozwalający na tworzenie zrzutów z ekranu urządzenia mobilnego i zapisywanie ich w wielu popularnych formatach.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Mobile Signer 1.03 (Symbian S60 3rd edition) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ