Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Masturbator Pro 1.2.1 - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Matteo Croce
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 13.11.2008
System operacyjny: Symbian Series 60 1st edition, Series 60 2nd edition, Series 60 3rd edition, Series 80, Series 90, UIQ 2nd edition, UIQ 3rd edition
Liczba pobrań: 3044

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Masturbator Pro 1.2.1 - Mobile

               Masturbator Pro to program o dość ciekawej nazwie;), który możemy wykorzystać do zarządzania funkcją wibracji w telefonie bez konieczności dzwonienia na niego.

Aplikacja oferuje trzy opcje wibracji (ciągłe, naprzemienne i losowe) oraz regulowanie szybkości w zakresie od 0 do 9.
Program działa na telefonach z środowiskiem Java (Java 2 ME MIDP 2.0) z wyjątkiem oczywiście tych, które nie oferują funkcji alarmu wibracyjnego. Masturbator Pro jest udostępniony za free, tak więc korzystanie z niego jest bez ograniczeń i jakichkolwiek opłat. Menu programu Masturbator Pro nie jest po Polsku.

Aby ściągnąć Masturbator Pro skorzystaj z opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny. W kategorii Akcesoria i Dodatki - Pozostałe znajdziesz także wiele innych i przydatnych programów na Symbian OS. Zapraszamy

Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • Windows 7 theme Symbian S60 3rd edition

  Windows 7 theme to po prostu nakładka na system Symbian, przeistaczająca menu naszego telefonu na nie zwykle podobne do Windows 7.

 • Screenshot for Symbian OS S60 1st/2nd Edition 2.50

  Prosty w obsłudze i bezpłatny program służący do wykonywania zrzutów ekranu telefonu komórkowego.

 • monikker (S60 2nd)

  monikker to aplikacja, która pozwoli wybrać w jaki sposób będzie wyświetlane połączenie przychodzące u osoby, która ma zainstalowany ten program.

 • Handy Weather for Windows Mobile Smartphone

  Aplikacja Handy Weather jest kompletnym systemem prognozy pogody dla naszych urządzeń przenośnych pracujących pod kontrolą systemów Windows Mobile.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Masturbator Pro 1.2.1 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ