Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Light Control 1.11 (S60 3rd) - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Teo
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 29.11.2008
Rozmiar: 26 kB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 1495

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Light Control 1.11 (S60 3rd) - Mobile

                Light Control to prosty program na Symbian OS, który służy do zarządzania podświetlaniem klawiatury i ekranu.

Program pozwala wyłączenie podświetlenia w dzień, a aktywowanie go tylko w nocy - przez co możemy znacznie ograniczyć zużycie baterii w telefonie. Light Control działa na telefonach z systemem Symbian trzeciej generacji. W dodatku kolejną jego zaletą jest fakt, że Producent udostępnia Light Control całkowicie za free. Niestety menu Light Control nie jest po Polsku.

Aby ściągnąć Light Control skorzystaj z opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny. W kategorii Akcesoria i Dodatki - Pozostałe znajdziesz także wiele innych i przydatnych programów na Symbian OS. Zapraszamy

Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • DrinkCategorizer 1.0

  Aplikacja DrinkCategorizer stworzona na systemy Windows Mobile przez znanego już autora Vincent Collura pozwala na tworzenie bazy własnych drinków. DrinkCategorizer po zapisaniu konkretnych pozycji umożliwia zrzut całej bazy do postaci pliku HTML lub TXT.

 • nDrill 0.1

  Aplikacja nDrill korzysta z akceleratora w telefonach Nokia pracujących pod kontrolą systemu Symbian trzeciej generacji.

 • a-stop 0.12 (UIQ2)

  a-stop jest prosty zegarem dla telefonów z systemem Symbian.

 • cCalc Symbian OS S60 2nd Edition 1.09

  cCalc to rozbudowany kalkulator naukowy dla telefonów z systemem Symbian OS. Ta nie wielka a zarazem bardzo wszechstronna aplikacja potrafi przeprowadzać wiele działań matematycznych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Light Control 1.11 (S60 3rd) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ