Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Large Time Screensaver 1.04 (S60 2nd) - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Martin Storsjö
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 14.11.2008
Rozmiar: 12 kB
System operacyjny: Symbian Series 60 2nd edition
Liczba pobrań: 1119

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis Large Time Screensaver 1.04 (S60 2nd) - Mobile

             Large Time Screensaver wyświetla jako wygaszacz ekranu duży, czytelny zegarek cyfrowy.

Kolejny z serii fullscreen'owych wygaszaczy zaprojektowany jest z myślą o osobach, które cenią sobie przejrzystość i szybki dostęp do informacji o godzinie. Producent udostępnił aplikację na licencji GNU GPL tak więc na własny użytek z Large Time Screensaver można korzystać za free. Menu wygaszacza Large Time Screensaver nie jest po Polsku.

Aby ściągnąć Large Time Screensaver skorzystaj z opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny. W kategorii Akcesoria i Dodatki - Pozostałe znajdziesz także wiele innych i przydatnych programów na Symbian OS. Zapraszamy


Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • Task Manager 3.0 (Windows Mobile 5.0/6)

  Task Manager to rozbudowana aplikacja do zarządzania procesami i programami w urządzeniach z systemem Windows Mobile.

 • Pocket Hack Master 4.32 (Pocket PC)

  Aplikacja Pocket Hack Master napisana pod platformy Windows Mobile została zaprojektowana z myślą o rozsądnym organizowaniu pracy naszego urządzenia przenośnego.

 • ZodiacEncyclopedias 1.0

  Mała aplikacja, która zawiera zbiór informacji na temat 12 znaków zodiaku.

 • Spb Weather 1.7.4

  Spb Weather jest rozbudowaną aplikacją prezentującą pogodę na ekranie naszego urządzenia przenośnego.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Large Time Screensaver 1.04 (S60 2nd) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ