Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

KeypadLock 1.00 (S60 3rd) - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Tektronic
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 29.11.2008
Rozmiar: 340 kB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 2168

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis KeypadLock 1.00 (S60 3rd) - Mobile

            KeypadLock to niewielka aplikacja do automatycznego blokowania klawiatury.

Program działa na telefonach z systemem Symbian trzeciej generacji i pozwala na ustawienia własnych reguł według, których program będzie działał. Możemy ustawić czas blokady, możemy dodać także dźwięk, który będzie odtwarzany podczas blokowania. Mała i praktyczna aplikacja może okazać się przydatna kiedy w telefonie nie systemowej blokady czasowej. Program jest w wersji Trial tak więc jeżeli będziesz chciał korzystać z KeypadLock całkowicie za free należy wykupić niezbędna licencję. Menu aplikacji KeypadLock nie jest po Polsku.

Aby ściągnąć KeypadLock skorzystaj z opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny. W kategorii Akcesoria i Dodatki - Pozostałe znajdziesz także wiele innych i przydatnych programów na Symbian OS. Zapraszamy

Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • PocketPC Mark 1.03

  Program PocketPC Mark napisany pod systemy Windows Mobile to doskonała aplikacja do testowania wydajności naszego urządzenia przenośnego.

 • nSaw 0.1

  Aplikacja nSaw korzysta z akceleratora w telefonach Nokia pracujących pod kontrolą systemu Symbian trzeciej generacji.

 • Best Tarot Pro UIQ3

  Ciekawa aplikacja pozwalająca zamienić telefon w maszynę wróżącą z kart.

 • Windows 7 theme Symbian S60 5th edition

  Windows 7 theme to po prostu nakładka na system Symbian, przeistaczająca menu naszego telefonu na nie zwykle podobne do Windows 7.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: KeypadLock 1.00 (S60 3rd) - Mobile

dodał: ~Toni113 , 05.02.2010

Good

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ