Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Key Lock Clock 1.01 (S60v3) PL - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Jukka Silvennoinen
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 26.12.2010
Rozmiar: 172 kB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 406

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Key Lock Clock 1.01 (S60v3) PL - Mobile

Program Key Lock Clock to nie zwykle prosty ale jak, że praktyczny wygaszacz ekranu na telefony z systemem Symbian OS. Po zainstalowaniu na telefonie tej nie wielkiej aplikacji - podczas bezczynności telefonu na jego ekranie będzie wyświetlona duża czytelna godzina w formie cyfrowej oraz poniżej aktualna data. Co więcej nie odebrane połączenia oraz nie odczytane smsy, również będą zaznaczone własnymi wyraźnymi ikonami. Ten swoisty wygaszacz może być dowolnie konfigurowany - np. możemy także umieścić ikonę połączenia BT czy stanu baterii i wiele innych. Modyfikacjom możemy również poddawać wielkość oraz rodzaj czcionki. Co istotne program powoduje, że urządzenie pobiera mniej energii niż podczas używania fabrycznego wygaszacza Nokii.

Poradnik instalacji

Instalujemy oprogramowanie Nokia PC Suite (do pobrania ze strony Nokia). Podłączamy telefon kablem USB i wybieramy jeden z trybów komunikacji. • Tryb PC Suite (konieczne oprogramowanie) Należy upewnić się, że połączenie pomiędzy urządzeniem a komputerem jest aktywne i dwukrotnie klikając - uruchomić plik instalacyjny w formacie *.sis, *.sisx lub *.jar. Na urządzeniu wyświetli się komunikat z potwierdzeniem, następnie wybieramy miejsce instalacji tj. karta pamięci lub pamięć telefonu(obojętne). To wszystko, aplikacja została zainstalowana. Metoda ta jest łatwiejsza i szybsza. • Tryb Transfer danych Po podłączeniu instalowane są sterowniki urządzenia. Komputer w tym trybie rozpoznaje telefon jako dodatkowy dysk(karta pamięci). Aby zainstalować aplikację na urządzeniu należy skopiować plik instalacyjny na kartę pamięci a następnie uruchomić ten plik z poziomu telefonu. Dalej instalację przeprowadzamy jak w trybie PC Suite.

Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • HourPower 1.5 (Symbian S60 3rd edition)

  Prosta aplikacja, która odczytuje aktualną godzinę korzystając z syntezatora mowy.

 • Nokia Sports Tracker 3.5.1

  Nokia Sports Tracker to aplikacja dla osób posiadających odbiornik GPS w swoim telefonie i uprawiają sport.

 • FunContact 2.1 (Windows Mobile)

  Aplikacja FunContact napisana pod systemy Windows Mobile jest nietypowym rozwiązaniem, które w urządzeniach z wbudowanym wyświetlaczem dotykowym pozwala na przewijanie listy kontaktów za pomocą jednego palca jak w telefonach IPhone.

 • Battery Extender 1.06 (Symbian S60 3rd edition)

  Battery Extender to prosty program pozwalający na zmniejszenie zużycia baterii w telefonach wyposażonych w system Symbian S60 3rd edition.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Key Lock Clock 1.01 (S60v3) PL - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ