Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

KCal 1.4.18 - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Infologic
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 14.11.2008
Rozmiar: 72 kB
System operacyjny: Symbian Series 60 1st edition, Series 60 2nd edition, Series 60 3rd edition, Series 80, Series 90, UIQ 2nd edition, UIQ 3rd edition
Liczba pobrań: 439

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis KCal 1.4.18 - Mobile

            KCal to aplikacja stworzona z myślą o osobach prowadzących dietetyczny tryb życia, umożliwia ona w prosty sposób przeliczanie kalorii.

Program działa na wszystkich telefonach obsługujących środowisko Java (J2ME MIDP 2.0) i posiada pokaźną bazę z informacjami o składnikach odżywczych z możliwością dodawania własnych. Doskonała propozycja dla dietetyków, osób pragnących przybrać lub zrzucić kilka kilogramów. Producent aplikacji udostępnia wersję demonstracyjną, a więc jeżeli chcesz korzystać z KCal za free i bez ograniczeń konieczne jest wykupienie licencji. Menu aplikacji KCal nie jest po Polsku.

Aby ściągnąć KCal skorzystaj z opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny. W kategorii Akcesoria i Dodatki - Pozostałe znajdziesz także wiele innych i przydatnych programów na Symbian OS. Zapraszamy

Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • Psiloc Extended Profiles Symbian S60 2.40 Symbian S60 2nd

  Psiloc Extended Profiles to aplikacja, która jest rozwinięciem standardowej opcji Profili.

 • cCalc Symbian OS S60 3rd Edition 1.11

  cCalc to rozbudowany kalkulator naukowy dla telefonów z systemem Symbian OS. Ta nie wielka a zarazem bardzo wszechstronna aplikacja potrafi przeprowadzać wiele działań matematycznych.

 • Alon Screen Capture for S60 1.10

  Proste narzędzie umożliwiające tworzenie screenów z ekranu telefonu komórkowego.

 • Neoreboot 1.0

  Neoreboot to aplikacja do szybkiego resetowania telefonu. Program działa z telefonami z systemem Symbian i pozwala na błyskawiczne zresetowanie urządzenia za pomocą jednego kliknięcia.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: KCal 1.4.18 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ