Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

HourPower 1.5 (Symbian S60 3rd edition) - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Andreas Jakl
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 06.08.2008
Rozmiar: 50 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 715

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis HourPower 1.5 (Symbian S60 3rd edition) - Mobile

              HourPower to praktyczna i nie wiele zajmująca aplikacja, która odczytuje aktualną godzinę korzystając z syntezatora mowy.

Dzięki HourPower nie będziemy musieli nawet spoglądać na telefon aby dowiedzieć się, która jest aktualnie godzina. Wystarczy zainstalować aplikacją a następnie przypisać do niej klawisz szybkiego dostępu i gotowe. Po naciśnięciu przycisku program poda aktualny czas. Aplikacja objęta licencją GNU GPL HourPower można traktować za free. Niestety menu HourPower nie jest po Polsku.

Aby ściągnąć HourPower skorzystaj z opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny. W kategorii Akcesoria i Dodatki - Pozostałe znajdziesz także wiele innych i przydatnych programów na Symbian OS. Zapraszamy

Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • cCalc Symbian OS S60 3rd Edition 1.11

  cCalc to rozbudowany kalkulator naukowy dla telefonów z systemem Symbian OS. Ta nie wielka a zarazem bardzo wszechstronna aplikacja potrafi przeprowadzać wiele działań matematycznych.

 • Psiloc Screen Capture Symbian S90 1.20

  Psiloc Screen Capture to nie wielka i wygodna aplikacja do robienia zrzutów ekranu na telefonach z systemem Symbian OS.

 • FunContact 2.1 (Pocket PC)

  FunContact to aplikacja do szybszego i sprawniejszego przeszukiwania kontaktów w naszym urządzeniu mobilnym.

 • Total Patrol 2.1.25 (S60 3rd)

  Total Patrol to aplikacja, która przypomni nam o nieodebranym połączeniu, nieodczytanej wiadomości SMS czy o potrzebie naładowania telefonu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: HourPower 1.5 (Symbian S60 3rd edition) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ