Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Hidden Contacts 1.01 (S60 3rd) - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Tektronic
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 29.11.2008
Rozmiar: 432 kB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 550

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Hidden Contacts 1.01 (S60 3rd) - Mobile

               Hidden Contacts to aplikacja, która tworzy specjalną książkę adresową za pomocą której możemy ukryć informację o naszych kontaktach.

Program działa na telefonach z systemem Symbian trzeciej generacji i pozwala ukryć wybrane numery telefonów przypisane do konkretnych nazw kontaktów. Wpisy są chronione za pomocą ustawionego wcześniej hasła dzięki czemu mamy pewność, że dostęp do zastrzeżonej listy numerów mamy tylko i wyłącznie my sami. Program Hidden Contacts został udostępniony w wersji Trial dlatego jeżeli chcesz korzystać z aplikacji Hidden Contacts całkowicie za free należy wykupić niezbędną licencję. Na menu Hidden Contacts po Polsku trzeba będzie jeszcze zaczekać.

Aby ściągnąć Hidden Contacts skorzystaj z opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny. W kategorii Akcesoria i Dodatki - Pozostałe znajdziesz także wiele innych i przydatnych programów na Symbian OS. Zapraszamy


Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • KeySwop 0.3

  Kolejna aplikacja z serii dodawania skrótów klawiaturowych pod nazwą KeySwop napisana przez Vicott Wong pod systemy Windows Mobile to doskonała propozycja dla osób, które lubią szybko poruszać się po funkcjach swojego Pocket PC.

 • Psiloc Baby Care Symbian S60 1.50

  Psiloc Baby Care to aplikacja na Symbian OS zamieniająca telefon w elektroniczną nianię. Wystarczy pozostawić telefon w pokoju dziecka a uaktywniona aplikacja Psiloc Baby Care na urządzenia mobilne wykryje wszelkie dźwięki.

 • monikker (S60 3rd)

  Monikker to aplikacja, która pozwoli wybrać w jaki sposób będzie wyświetlane połączenie przychodzące u osoby, która ma zainstalowany ten program.

 • Key Lock Clock 1.01 (S60v3) PL

  Program Key Lock Clock to nie zwykle prosty ale jak, że praktyczny wygaszacz ekranu na telefony z systemem Symbian OS.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Hidden Contacts 1.01 (S60 3rd) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ