Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Handy Weather 5.01 (Symbian S60 3rd edition) - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Epocware
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 06.08.2008
Rozmiar: 2.7 MB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 1219

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Handy Weather 5.01 (Symbian S60 3rd edition) - Mobile

              Handy Weather na systemy Symbian OS to rozbudowana aplikacja umożliwiająca sprawdzenie 5 dniowej prognozy pogody dla niemal każdego miejsca na świecie.

W programie Handy Weather na urządzenia mobilne dane aktualizowane są codziennie. Handy Weather na telefon zawiera informacje na temat ponad 40 000 miast. Dane mogą być podawane również dla danej długości i szerokości geograficznej.  Handy Weather portable umożliwia ponadto m. in. oglądanie zdjęć satelitarnych.

Aplikacja Handy Weather dla mobile umożliwia integrację z powitalnym ekranem telefonu oraz wiele innych. Należy pamiętać, że wersja Trial pozwala na 14 dni darmowego użytkowania zatem jeżeli po tym okresie będziesz chciał korzystać z Handy Weather w trybie pełna wersja należy wykupić niezbędną licencję. Handy Weather możesz całkowicie za free pobrać z naszej strony. Niestety menu aplikacji Handy Weather nie jest po Polsku.  Aby ściągnąć Handy Weather skorzystaj z opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny. W kategorii Akcesoria i Dodatki - Pozostałe znajdziesz także wiele innych i przydatnych programów na Symbian OS. Zapraszamy

Kompatybilne modele:


::::::: Symbian S60v3
Nokia E71, E72, E55, E52, E75, 5730 XpressMusic,
6710 Navi, N86, 6720, E63, N79, E66, N85,
6210 Navi, 6650 fold, N78, N96, 6220, N81 8GB,

:::::: Poradnik instalacji ::::::
Instalujemy oprogramowanie Nokia PC Suite (do pobrania ze strony Nokia). Podłączamy telefon kablem USB i wybieramy jeden z trybów komunikacji.

•    Tryb PC Suite (konieczne oprogramowanie)
Należy upewnić się, że połączenie pomiędzy urządzeniem a komputerem jest aktywne i dwukrotnie klikając - uruchomić plik instalacyjny w formacie *.sis, *.sisx lub *.jar. Na urządzeniu wyświetli się komunikat z potwierdzeniem, następnie wybieramy miejsce instalacji tj. karta pamięci lub pamięć telefonu(obojętne). To wszystko, aplikacja została zainstalowana. Metoda ta jest łatwiejsza i szybsza.  

•    Tryb Transfer danych
Po podłączeniu instalowane są sterowniki urządzenia. Komputer w tym trybie rozpoznaje telefon jako dodatkowy dysk(karta pamięci). Aby zainstalować aplikację na urządzeniu należy skopiować plik instalacyjny na kartę pamięci a następnie uruchomić ten plik z poziomu telefonu. Dalej instalację przeprowadzamy jak w trybie PC Suite.Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • Communication Suite 1.5

  Communication Suite dla systemów Windows Mobile jest aplikacją z rodziny poznanego już wcześniej producenta VITO Technology. Program stanowi rozwiązanie, które umożliwia funkcjonalne zarządzanie naszym urządzeniem przenośnym poprzez zgrupowanie ich pod konkretnymi pozycjami.

 • Pocket Battery Analyzer 1.12

  Pocket Battery Analyzer to aplikacja do prezentowania poziomu naładowania baterii oraz jej wydajności.

 • Custom Clock Widget Free 0.6.1

  Custom Clock Widget to stylowy dodatek, który nada twojemu telefonowi klasy i dobrego gustu w formie eleganckiego zegara.

 • a-stop 0.12 (UIQ3)

  a-stop jest prosty zegarem dla telefonów z systemem Symbian.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Handy Weather 5.01 (Symbian S60 3rd edition) - Mobile

dodał: ~lacio , 09.07.2009

super , cała strona super

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ