Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Full Screen Caller version 3.04 Series 60 - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Smartphoneware
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 06.08.2008
Rozmiar: 141 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 1st edition, Series 60 2nd edition
Liczba pobrań: 565

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Full Screen Caller version 3.04 Series 60 - Mobile

             Full Screen Caller to aplikacja, która wyświetla podczas połączenia duże zdjęcie osoby dzwoniącej lub podaje szczegółowe informacje o kontakcie.

Program możemy ustawić tak aby wyświetlał także zdjęcia i informację podczas wybierania numerów jak i połączeń przychodzących. Aplikacja umożliwia również modyfikowanie innych ustawień jak choćby tła i tapety. Producent udostępnia wersje trial pozwalającą na 15 dni darmowego użytkowania więc jeżeli po tym okresie nadal chcesz korzystać z Full Screen Caller za free konieczne jest wykupienie licencji. Menu programu Full Screen Caller nie jest po Polsku. Aby wypróbować Full Screen Caller skorzystaj z opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny. W kategorii Akcesoria i Dodatki - Pozostałe znajdziesz także wiele innych i przydatnych programów na Symbian OS.

Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • Weather 1.1.20 (128px)

  Aplikacja przeznaczona dla wszystkich telefonów obsługujących środowisko Java (J2ME MIDP 2.) wyświetlająca i podająca prognozę pogody dla wybranego miejsca.

 • Weather 1.1.20 (220 pikseli)

  Aplikacja przeznaczona dla wszystkich telefonów obsługujących środowisko Java (J2ME MIDP 2) wyświetlająca i podająca prognozę pogody dla wybranego miejsca.

 • Best Full Screen Clock 1.00 (S60 2nd)

  Best Full Screen Clock przekształca nasz ekran w analogowy zegarek.

 • Best Full Screen Caller 3.04 (S60 2nd)

  Best Full Screen Caller pozwala przypisać do kontaktu duże zdjęcie, które zostanie wyświetlone gdy dana osoba będzie dzwonić.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Full Screen Caller version 3.04 Series 60 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ