Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Full Screen Caller version 1.01 Series 80 - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Smartphoneware
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 06.08.2008
Rozmiar: 153 KB
System operacyjny: Symbian Series 80
Liczba pobrań: 280

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Full Screen Caller version 1.01 Series 80 - Mobile

             Full Screen Caller to aplikacja, która wyświetla podczas połączenia duże zdjęcie osoby dzwoniącej lub podaje szczegółowe informacje o kontakcie.

Program możemy ustawić tak aby wyświetlał także zdjęcia i informację podczas wybierania numerów jak i połączeń przychodzących. Aplikacja umożliwia również modyfikowanie innych ustawień jak choćby tła i tapety. Producent udostępnia wersje trial pozwalającą na 15 dni darmowego użytkowania więc jeżeli po tym okresie nadal chcesz korzystać z Full Screen Caller za free konieczne jest wykupienie licencji. Menu programu Full Screen Caller nie jest po Polsku. Aby wypróbować Full Screen Caller skorzystaj z opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny. W kategorii Akcesoria i Dodatki - Pozostałe znajdziesz także wiele innych i przydatnych programów na Symbian OS.

Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • HourPower 1.5 (Symbian S60 3rd edition)

  Prosta aplikacja, która odczytuje aktualną godzinę korzystając z syntezatora mowy.

 • Rotate Screen v1.1

  Rotate Screen to aplikacja służąca do obracania pozycji ekranu tak aby obraz wyświetlany był zarówno w poziomie jak i w pionie.

 • FreeCallSprite 1.02 (Symbian S60 3rd edition)

  Przydatny program dzięki, któremu nie ma konieczności trzymania telefonu od wybrania nr do nawiązania połączenia. Aplikacja powiadomi użytkownika o odebraniu przez rozmówce wibracjami.

 • MorzeDroid 1.2.1

  MorzeDroid to nie wielki i prosty w obsłudze program używany do komunikacji kodem Morsa. Z pośród trybów działania programu można wybrać komunikację poprzez światło, dźwięk lub wibracje.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Full Screen Caller version 1.01 Series 80 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ