Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

FreeCallSprite 1.02 (Symbian S60 3rd edition) - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: junnikokuki
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 06.08.2008
Rozmiar: 80 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 785

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis FreeCallSprite 1.02 (Symbian S60 3rd edition) - Mobile

                FreeCallSprite to sprytna i nie wielka aplikacja dzięki, której nie ma konieczności trzymania telefonu od wybrania nr do nawiązania połączenia.

Aplikacja powiadomi użytkownika o odebraniu przez rozmówce połączenia wibracjami. Dzięki temu nie będziemy musieli trzymać słuchawki i nasłuchiwać kolejnych sygnałów zanim nasz odbiorca odbierze telefon. Przydatne i praktyczne narzędzie. W dodatku FreeCallSprite jest udostępniony za free a więc bez żadnych ograniczeń i opłat. Na menu aplikacji FreeCallSprite po Polsku, niestety trzeba będzie jeszcze zaczekać.

Aby ściągnąć FreeCallSprite skorzystaj z opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny. W kategorii Akcesoria i Dodatki - Pozostałe znajdziesz także wiele innych i przydatnych programów na Symbian OS. Zapraszamy

Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • Handy Weather 5.01 (Symbian S60 3rd edition)

  Rozbudowana aplikacja umożliwiająca sprawdzenie 5 dniowej prognozy pogody dla niemal każdego miejsca na świecie.

 • Mobiola Screen Capture 3.0.7 Symbian S60 3rd Edition

  Aplikacja umożliwia przekazywanie na żywo obrazu z ekranu urządzenia mobilnego do komputera. Dane transmitowane są za pośrednictwem kabla USB lub Bluetooth.

 • Winterface 1.1

  Winterface to kolejna ciekawa propozycja twórcy VITO Technology tym razem z dziedziny upiększenia interfejsu systemowego.

 • nPunch 0.01

  Aplikacja nPunch korzysta z akceleratora w telefonach Nokia pracujących pod kontrolą systemu Symbian trzeciej generacji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: FreeCallSprite 1.02 (Symbian S60 3rd edition) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ