Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

FPC Bench 2.7.11 for Symbian - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Davide Perini
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 29.11.2008
Rozmiar: 451 kB
System operacyjny: Symbian Series 60 1st edition, Series 60 2nd edition, Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 511

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis FPC Bench 2.7.11 for Symbian - Mobile

FPC Bench służy do testowania komórki z systemem Symbian.

Aplikacja pozwala przeprowadzić testy niezależnie od wielkości ekranu, a wyniki możemy porównywać z innymi użytkownikami aplikacji na stronie producenta. Program można porównać do komputerowego 3D Mark's z tą różnicą, że nie testujemy tutaj karty graficznej a jednostkę obliczeniową w telefonie. Zatem jeżeli chcesz się dowiedzieć czy twój telefon jest wydajny porównując swoje wyniki z innymi modelami pobierz FPC Bench już teraz. Producent udostępnia program FPC Bench całkowicie za free. Jednak warto pamiętać, że menu aplikacji FPC Bench nie jest po Polsku.

Aby ściągnąć FPC Bench skorzystaj z opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny. W kategorii Akcesoria i Dodatki - Pozostałe znajdziesz także wiele innych i przydatnych programów na Symbian OS. Zapraszamy

Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • Handy Weather 1.0.5 (176x220)

  Rozbudowana aplikacja umożliwiająca sprawdzenie 5 dniowej prognozy pogody dla niemal każdego miejsca na świecie.

 • Quick Weather 1.0

  Quick Weather jest aplikacją napisaną na systemy Windows Mobile, która w naszym urządzeniu pełni funkcję powiadomienia pogodowego opartego o popularne, zagraniczne serwisy pogodowe.

 • Key Lock Clock 1.01 (S60v3) PL

  Program Key Lock Clock to nie zwykle prosty ale jak, że praktyczny wygaszacz ekranu na telefony z systemem Symbian OS.

 • Nokia Friend View 0.820 (S60 3rd)

  Nokia Friend View to serwis społecznościowy dla użytkowników telefonów Nokia z systemem Symbian trzeciej generacji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: FPC Bench 2.7.11 for Symbian - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ