Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Foreca Weather 1.2.1 (Symbian S60 3rd edition) - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Foreca
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Rozmiar: 748 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 1999

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Foreca Weather 1.2.1 (Symbian S60 3rd edition) - Mobile

              Foreca Weather to rozbudowany program pobierający z Internetu aktualną prognozę pogody na najbliższe kilka dni.

Aplikacja wyświetla dokładne dane w postaci czytelnych map i wykresów. Podaje dokładne prognozy z uwzględnieniem temperatur, kierunku i szybkości wiatru oraz ciśnienia atmosferycznego. Dodatkowo informację są także udostępnione w postaci dużych i czytelnych ikon reprezentujących prognozowaną pogodę. Z programu Foreca Weather można korzystać za free przez określony okres czasu, producent udostępnia wersję Trial. Menu program Foreca Weather nie jest po Polsku.

Aby ściągnąć Foreca Weather skorzystaj z opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny. W kategorii Akcesoria i Dodatki - Pozostałe znajdziesz także wiele innych i przydatnych programów na Symbian OS. Zapraszamy

Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • Theme DIY 1.2 (S60 3rd)

  Theme DIY to rozbudowana aplikacja umożliwiająca tworzenie własnych motywów graficznych dla telefonów wyposażonych w system Symbian OS.

 • UnlockShake 1.0 beta 1 (S60 3rd)

  UnlockShake umożliwia zablokowanie i odblokowanie telefonu przez potrząśnięcie.

 • ZodiacEncyclopedias 1.0

  Mała aplikacja, która zawiera zbiór informacji na temat 12 znaków zodiaku.

 • FPC Bench 2.7.11 for Symbian

  FPC Bench służy do testowania komórki z systemem Symbian.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Foreca Weather 1.2.1 (Symbian S60 3rd edition) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ