Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Font Magnifier S60 3rd - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Psiloc
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 30.11.2008
Data modyfikacji: 17.05.2013
Rozmiar: 425 kB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 8004

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Font Magnifier S60 3rd - Mobile

               Font Magnifier pozwala zwiększyć czcionki na ekranie telefonów z systemem Symbian trzeciej generacji.

Aplikacja przyda się osobą starszym i z wadą wzroku - pozwala w prosty sposób zwiększyć czcionki za pomocą suwaka. Program jest darmowy dla użytkowników telefonów Nokia zakupionych w Polsce. Na naszej stronie możesz ściągnąć Font Magnifier całkowicie za free. Dobra wiadomość! Menu programu Font Magnifier jest po Polsku.

Aby ściągnąć Font Magnifier skorzystaj z opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny. W kategorii Akcesoria i Dodatki - Pozostałe znajdziesz także wiele innych i przydatnych programów na Symbian OS. Zapraszamy

Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • Nokia Sports Tracker 3.5.1

  Nokia Sports Tracker to aplikacja dla osób posiadających odbiornik GPS w swoim telefonie i uprawiają sport.

 • Battery Indicator 4.0.0

  Battery Indicator to prosta aplikacja, która wspomaga działanie zwykłego wskaźnika naładowania baterii o dodatkowe funkcje. Program pokazuje na pasku statusu stan naładowania akumulatora w procentach razem z temperaturą, żywotnością, napięciem i czasem podłączenia i odłączenia od sieci.

 • MyPhone 2.30 (S60 5th edition)

  MyPhone stanowi całkiem niezłą produkcję, która pozwala całkowicie odmienić menu naszego telefonu.

 • AutoCam UIQ2 1.20

  Prosty program pozwalający na tworzenie zrzutów z ekranu urządzenia mobilnego i zapisywanie ich w wielu popularnych formatach.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Font Magnifier S60 3rd - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ