Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

EQ ShutDown 1.0 (S60 3rd) - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: EQ Soft
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 29.11.2008
Rozmiar: 11 kB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 302

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis EQ ShutDown 1.0 (S60 3rd) - Mobile

           EQ ShutDown to nie wielka i prosta aplikacja która, służy do szybkiego wyłączania telefonu.

Program przeznaczony jest na telefony z systemem Symbian OS i pozwala na bardzo szybkie wyłączenie telefonu jednym klawiszem bez jakichkolwiek potwierdzeń. Narzędzie okazuje się pomocne w momentach kiedy system jest obciążony różnymi procesami i nie sposób zresetować go bez konieczności wyciągnięcia baterii. Program pozwoli rozwiązać ten problem. Producent udostępnia swój program EQ ShutDown całkowicie za free. Niestety menu aplikacji EQ ShutDown nie jest po Polsku.

Aby ściągnąć EQ ShutDown skorzystaj z opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny. W kategorii Akcesoria i Dodatki - Pozostałe znajdziesz także wiele innych i przydatnych programów na Symbian OS. Zapraszamy


Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • Key Lock Clock 1.01 (S60v3) PL

  Program Key Lock Clock to nie zwykle prosty ale jak, że praktyczny wygaszacz ekranu na telefony z systemem Symbian OS.

 • Mobiola Microphone Symbian S60 3rd Edition

  Aplikacja umożliwia wykorzystywanie telefonu jako bezprzewodowego mikrofonu podłączonego do komputera za pomocą Bluetooth.

 • Handy Weather 6.01 (S60 5th edition)

  Rozbudowana aplikacja umożliwiająca sprawdzenie 5 dniowej prognozy pogody dla niemal każdego miejsca na świecie.

 • StateResearch 1.0

  StateResearch to program, który posiada w swoje bazie szczegółowe informacje na temat poszczególnych stanów USA.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: EQ ShutDown 1.0 (S60 3rd) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ