Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

EQ ShutDown 1.0 (S60 1st/2nd) - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: EQ Soft
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 29.11.2008
Rozmiar: 4 kB
System operacyjny: Symbian Series 60 1st edition, Series 60 2nd edition
Liczba pobrań: 304

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis EQ ShutDown 1.0 (S60 1st/2nd) - Mobile

           EQ ShutDown to nie wielka i prosta aplikacja która, służy do szybkiego wyłączania telefonu.

Program przeznaczony jest na telefony z systemem Symbian OS i pozwala na bardzo szybkie wyłączenie telefonu jednym klawiszem bez jakichkolwiek potwierdzeń. Narzędzie okazuje się pomocne w momentach kiedy system jest obciążony różnymi procesami i nie sposób zresetować go bez konieczności wyciągnięcia baterii. Program pozwoli rozwiązać ten problem. Producent udostępnia swój program EQ ShutDown całkowicie za free. Niestety menu aplikacji EQ ShutDown nie jest po Polsku.

Aby ściągnąć EQ ShutDown skorzystaj z opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny. W kategorii Akcesoria i Dodatki - Pozostałe znajdziesz także wiele innych i przydatnych programów na Symbian OS. Zapraszamy


Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • Psiloc Baby Care Symbian S60 1.50

  Psiloc Baby Care to aplikacja na Symbian OS zamieniająca telefon w elektroniczną nianię. Wystarczy pozostawić telefon w pokoju dziecka a uaktywniona aplikacja Psiloc Baby Care na urządzenia mobilne wykryje wszelkie dźwięki.

 • Handy Weather 5.01 (Symbian S60 UIQ3)

  Rozbudowana aplikacja umożliwiająca sprawdzenie 5 dniowej prognozy pogody dla niemal każdego miejsca na świecie.

 • HourPower 1.5 (Symbian S60 3rd edition)

  Prosta aplikacja, która odczytuje aktualną godzinę korzystając z syntezatora mowy.

 • rotateMe 2.0 (S60 3rd)

  Aplikacja rotateMe stanowi darmowe narzędzie do zmiany położenia ekranu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: EQ ShutDown 1.0 (S60 1st/2nd) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ