Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

CrazySoft Mega Personality Pack UIQ3 - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: CrazySoft
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Rozmiar: 3.3 MB
System operacyjny: Symbian UIQ 3rd edition
Liczba pobrań: 342

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis CrazySoft Mega Personality Pack UIQ3 - Mobile

                  Mega Personality pack to aplikacja, która zawiera potężną paczkę testów psychologicznych pozwalających stworzyć profil psychologiczny danego człowieka.

Ponadto w zestawie można znaleźć horoskopy i analizator linii papilarnych a także wiele innych ciekawych narzędzi testowych. Jak się okazuje producent udostępnia tylko wersję Trial pozwalającą na określony czas użytkowania. Jeżeli po upływie okresu próbnego będziesz chciał nadal korzystać z Mega Personality za free konieczne będzie wykupienie licencji. Komunikacja między użytkownikiem a programem Mega Personality nie odbywa się po Polsku. Aby wypróbować Mega Personality skorzystaj z opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny. W kategorii Akcesoria i Dodatki - Pozostałe znajdziesz także wiele innych i przydatnych programów na Symbian OS. Zapraszamy

Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • Nokia Friend View 0.820 (S60 3rd)

  Nokia Friend View to serwis społecznościowy dla użytkowników telefonów Nokia z systemem Symbian trzeciej generacji.

 • Handy Zip (S60 2nd)

  Handy Zip to aplikacja do otwierania i tworzenia archiwów ZIP na telefony komórkowe.

 • Open Home 6.1

  Open Home jest jedną z najbardziej cenionych i popularnych aplikacji służących personalizacji naszego urządzenia pracującego pod kontrolą systemu Android. Prezentowana tutaj wersja to BETA nadchodzącej wersji 6.

 • a-stop 0.12 (UIQ3)

  a-stop jest prosty zegarem dla telefonów z systemem Symbian.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: CrazySoft Mega Personality Pack UIQ3 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ