Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

CrazySoft Mega Personality Pack S60 (3rd edition) - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: CrazySoft
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Rozmiar: 348 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 269

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis CrazySoft Mega Personality Pack S60 (3rd edition) - Mobile

                 Mega Personality pack to aplikacja, która zawiera potężną paczkę testów psychologicznych pozwalających stworzyć profil psychologiczny danego człowieka.

Ponadto w zestawie można znaleźć horoskopy i analizator linii papilarnych a także wiele innych ciekawych narzędzi testowych. Jak się okazuje producent udostępnia tylko wersję Trial pozwalającą na określony czas użytkowania. Jeżeli po upływie okresu próbnego będziesz chciał nadal korzystać z Mega Personality za free konieczne będzie wykupienie licencji. Komunikacja między użytkownikiem a programem Mega Personality nie odbywa się po Polsku. Aby wypróbować Mega Personality skorzystaj z opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny. W kategorii Akcesoria i Dodatki - Pozostałe znajdziesz także wiele innych i przydatnych programów na Symbian OS. Zapraszamy

Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • Open Home 6.1

  Open Home jest jedną z najbardziej cenionych i popularnych aplikacji służących personalizacji naszego urządzenia pracującego pod kontrolą systemu Android. Prezentowana tutaj wersja to BETA nadchodzącej wersji 6.

 • CookingItalian 4

  Aplikacja CookingItalian wprowadza nas w środowisko kuchni Włoskiej. Program umożliwia dostęp do obszernego zbioru przepisów kulinarnych kuchni Włoskiej.

 • Handy Weather 3.0

  Dzięki aplikacji Handy Weather 3.0 już nigdy nie zmokniesz:)

 • Spb Pocket PC Tips & Tricks 1.5

  Aplikacja Spb Pocket PC Tips & Tricks jest propozycją dla osób, które pragną dogłębnie poznać wszystkie tajniki swojego urządzenia przenośnego. Program oferuje naprawdę obszerny zbiór ponad 200 porad, wskazówek, tricków, które można z powodzeniem wypróbować na naszych Pocket PC.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: CrazySoft Mega Personality Pack S60 (3rd edition) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ