Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Contacts Manager 1.12 - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Agora plus
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 05.06.2009
Rozmiar: 395 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 1st edition, Series 60 2nd edition
Liczba pobrań: 519

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis Contacts Manager 1.12 - Mobile

                 Contacts Manager to ciekawa aplikacja do zarządzania i edycji kontaków w telefonach z systemem Symbian. Program czeskiej firmy Agora plus umożliwia import oraz eksport kontaktów w formie tekstowej (CSV, TXT) z i do telefonu.

Wersja demo aplikacji posiada pewne ograniczenie - możliwe jest zarządzanie jedynie 25 kontaktami, ale to w zupełności wystarcza by poznać na jakieś zasadzie pracuje aplikacja. Jeżeli po przetestowaniu aplikacji będziesz chciał używać Contacts Manager całkowicie za free i bez żadnych ograniczeń, wtedy należy wykupić niezbędną licencję. Należy też pamiętać, że menu programu Contacts Manager nie jest po Polsku. Aby wypróbować Contacts Manager skorzystaj z opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny. W kategorii Akcesoria i Dodatki - Pozostałe
znajdziesz także wiele innych i przydatnych programów na Symbian OS. Zapraszamy

Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • Spb Weather 1.7.4

  Spb Weather jest rozbudowaną aplikacją prezentującą pogodę na ekranie naszego urządzenia przenośnego.

 • Custom Clock Widget Free 0.6.1

  Custom Clock Widget to stylowy dodatek, który nada twojemu telefonowi klasy i dobrego gustu w formie eleganckiego zegara.

 • PyS60 (Python) 1.4.4 (Symbian S60 2nd Edition FP3)

  PyS60 jest dodatkiem do systemu Symbian umożliwiającym uruchamianie aplikacji napisanych w języku Python.

 • FolderSubjects 1.0

  Program FolderSubjects napisany pod systemy Windows Mobile przez znanego twórcę aplikacji Vincenta Collura z pewnością znajdzie zastosowanie wśród osób, które mają nawyk robienia notatek z lekcji, z wykładów w telefonie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Contacts Manager 1.12 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ