Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

cClock 1.21 (Symbian S60 3rd Edition) - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Chua Welic
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 06.08.2008
Rozmiar: 225 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 2335

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis cClock 1.21 (Symbian S60 3rd Edition) - Mobile

             cClock stanowi ciekawy wygaszacz ekranu dla telefonów z systemem Symbian S60 3rd Edition,  który wyświetla duży czytelny zegar.

Program posiada funkcję oszczędzana energii, w ustawieniach możemy włączyć lub wyłączyć podświetlenie ekranu, można także zmienić tło wygaszacza na czarne lub białe. Dodatkowo cClock na ekranie głównym oprócz zegara wyświetla także datę oraz powiadomienia o wiadomościach, nieodebranych połączeniach czy choćby jaki aktualnie profil jest uruchomiony. cClock jest wersją za free. Niestety na menu cClock po Polsku trzeba będzie jeszcze zaczekać. Aby ściągnąć cClock skorzystaj z opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny. W kategorii Akcesoria i Dodatki - Pozostałe znajdziesz także wiele innych i przydatnych programów na Symbian OS. Zapraszamy

Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • Winterface 1.1

  Winterface to kolejna ciekawa propozycja twórcy VITO Technology tym razem z dziedziny upiększenia interfejsu systemowego.

 • Deleter 1.0.1

  Deleter to aplikacja do usuwania zbędnych plików z urządzeń z systemem Symbian S60 trzeciej generacji.

 • Full Screen Caller version 3.04 Series 60

  BestFull Screen Caller to aplikacja, która wyświetla podczas połączenia duże zdjęcie osoby dzwoniącej lub podaje szczegółowe informacje o kontakcie.

 • Art of Positions 3.0.1 (Smartphone)

  Aby wasze życie seksualne było bogatsze w ciekawe doznania i intymne przeżycia z pomocą nadchodzi niezastąpiona aplikacja Art of Positions stworzona dla Windows Mobile.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: cClock 1.21 (Symbian S60 3rd Edition) - Mobile

dodał: ~KK , 03.01.2010

KK

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ