Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

cCalc Symbian OS S60 3rd Edition 1.11 - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Chua Welic
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 06.08.2008
Rozmiar: 60 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 1237

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis cCalc Symbian OS S60 3rd Edition 1.11 - Mobile

            cCalc to rozbudowany kalkulator naukowy dla telefonów z systemem Symbian OS. Ta nie wielka a zarazem bardzo wszechstronna aplikacja potrafi przeprowadzać wiele działań matematycznych.

Kalkulator ten z pewnością może stanowić mocną konkurencję dla systemowego kalkulatora. Dzięki niemu możemy tworzyć własne funkcje a także mamy dostęp do tych najczęściej wykorzystywanych, zdefiniowanych wcześniej jak np. logarytmy czy funkcje trygonometryczne, sinus, cosinus. Warto dodać, że cCalc jest całkowicie za free. Niestety menu aplikacji cCalc nie jest po Polsku. Aby ściągnąć cCalc skorzystaj z opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny. W kategorii Akcesoria i Dodatki - Pozostałe znajdziesz także wiele innych i przydatnych programów na Symbian OS

Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • Winterface 1.1

  Winterface to kolejna ciekawa propozycja twórcy VITO Technology tym razem z dziedziny upiększenia interfejsu systemowego.

 • Best Tarot Pro UIQ3

  Ciekawa aplikacja pozwalająca zamienić telefon w maszynę wróżącą z kart.

 • EQ ShutDown 1.0 (S60 3rd)

  EQ ShutDown to nie wielka i prosta aplikacja która, służy do szybkiego wyłączania telefonu.

 • monikker (Pocket PC)

  monikker to aplikacja, która pozwoli wybrać w jaki sposób będzie wyświetlane połączenie przychodzące u osoby, która ma zainstalowany ten program.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: cCalc Symbian OS S60 3rd Edition 1.11 - Mobile



Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ