Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

cCalc Symbian OS S60 2nd Edition 1.09 - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Chua Welic
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 06.08.2008
Rozmiar: 36 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 2nd edition
Liczba pobrań: 298

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis cCalc Symbian OS S60 2nd Edition 1.09 - Mobile

            cCalc to rozbudowany kalkulator naukowy dla telefonów z systemem Symbian OS. Ta nie wielka a zarazem bardzo wszechstronna aplikacja potrafi przeprowadzać wiele działań matematycznych.

Kalkulator ten z pewnością może stanowić mocną konkurencję dla systemowego kalkulatora. Dzięki niemu możemy tworzyć własne funkcje a także mamy dostęp do tych najczęściej wykorzystywanych, zdefiniowanych wcześniej jak np. logarytmy czy funkcje trygonometryczne, sinus, cosinus. Warto dodać, że cCalc jest całkowicie za free. Niestety menu aplikacji cCalc nie jest po Polsku. Aby ściągnąć cCalc skorzystaj z opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny. W kategorii Akcesoria i Dodatki - Pozostałe znajdziesz także wiele innych i przydatnych programów na Symbian OS

Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • Advanced Battery Saver s60v1,2,3

  Czy zdarzało ci się miewać dni, w których bateria twojego telefonu obciążona dziesiątkami połączeń nie wytrzymywała i padała zbyt szybko? Czy zapominasz czasem zabrać ze sobą ładowarki jadąc w daleką podróż? Aplikacja Advanced Battery Saver pomoże ci rozsądniej zarządzać energia podtrzymującą twój telefon.

 • ZiPhone 3.0 (iPhone)

  ZiPhone pozwala odblokować iPhona tak, aby można było zainstalować na nim zewnętrzne oprogramowanie.

 • Masturbator Pro 1.2.1

  Masturbator Pro to program o dość ciekawej nazwie;), który możemy wykorzystać do zarządzania funkcją wibracji w telefonie bez konieczności dzwonienia na niego.

 • AutoCam UIQ2 1.20

  Prosty program pozwalający na tworzenie zrzutów z ekranu urządzenia mobilnego i zapisywanie ich w wielu popularnych formatach.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: cCalc Symbian OS S60 2nd Edition 1.09 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ