Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Biorhythm Calculator 1.0 - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: TLogic
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 12.11.2008
Rozmiar: 24 kB
System operacyjny: Symbian Series 60 1st edition, Series 60 2nd edition, Series 60 3rd edition, Series 80, Series 90, UIQ 2nd edition, UIQ 3rd edition
Liczba pobrań: 531

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Biorhythm Calculator 1.0 - Mobile

                Biorhythm Calculator to narzędzie do obliczania biorytmu na dany dzień.

Aplikacja działa na wszystkich telefonach wyposażonych  w środowisko Java (J2ME MIDP). Obliczenia wykonywane są na podstawie daty urodzenia - wynik to stan psychiczny i emocjonalny oraz siła fizyczna na dany dzień. Program rysuje wykresy i tabelki a jego największą zaletą jest uniwersalność pracy na każdej platformie wyposażonej w odczyt aplikacji JAVA. Biorhythm Calculator jest całkowicie za free. Menu aplikacji Biorhythm Calculator nie jest po Polsku. Aby ściągnąć Biorhythm Calculator skorzystaj z opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny. W kategorii Akcesoria i Dodatki - Pozostałe znajdziesz także wiele innych i przydatnych programów na Symbian OS.

Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • KCal 1.4.18

  KCal to aplikacja stworzona z myślą o osobach prowadzących dietetyczny tryb życia, umożliwia ona w prosty sposób przeliczanie kalorii.

 • Time Machine 1.7.1 (S60 3rd)

  Time Machine to rozbudowana aplikacja do pomiaru i prezentacji czasu dla telefonów z systemem Symbian OS.

 • Rotate Screen v1.1

  Rotate Screen to aplikacja służąca do obracania pozycji ekranu tak aby obraz wyświetlany był zarówno w poziomie jak i w pionie.

 • ZiPhone 3.0 (iPhone)

  ZiPhone pozwala odblokować iPhona tak, aby można było zainstalować na nim zewnętrzne oprogramowanie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Biorhythm Calculator 1.0 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ