Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

BestFull Screen Caller version 1.00 series 90 - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Smartphoneware
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 06.08.2008
Rozmiar: 294 KB
System operacyjny: Symbian Series 90
Liczba pobrań: 205

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis BestFull Screen Caller version 1.00 series 90 - Mobile

                  BestFull Screen Caller to aplikacja, która wyświetla podczas połączenia duże zdjęcie osoby dzwoniącej lub podaje szczegółowe informacje o kontakcie.

Program możemy ustawić tak aby wyświetlał także zdjęcia i informację podczas wybierania numerów jak i połączeń przychodzących. Aplikacja umożliwia również modyfikowanie innych ustawień jak choćby tła i tapety. Producent udostępnia wersje trial pozwalającą na 15 dni darmowego użytkowania więc jeżeli po tym okresie nadal chcesz korzystać z BestFull Screen Caller za free konieczne jest wykupienie licencji. Menu programu BestFull Screen Caller nie jest po Polsku. Aby wypróbować BestFull Screen Caller skorzystaj z opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny. W kategorii Akcesoria i Dodatki - Pozostałe znajdziesz także wiele innych i przydatnych programów na Symbian OS.

Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • Psiloc Screen Capture Symbian S60 1.80

  Psiloc Screen Capture to nie wielka i wygodna aplikacja do robienia zrzutów ekranu na telefonach z systemem Symbian OS.

 • Mobile Signer 1.03 (Symbian S60 3rd edition)

  Aplikacja umożliwia podpisywanie programów, tak aby można było zainstalować je w telefonie z systemem Symbian 3rd Edition.

 • Winterface 1.1

  Winterface to kolejna ciekawa propozycja twórcy VITO Technology tym razem z dziedziny upiększenia interfejsu systemowego.

 • Home 1.51a (WM 5/6/6.1)

  Interfejs do telefonów z systemem Windows Mobile 5, 6 oraz 6.1.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: BestFull Screen Caller version 1.00 series 90 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ