Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Best Torch 1.01 (S60 2nd) - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Smartphoneware
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 13.11.2008
Rozmiar: 29 kB
System operacyjny: Symbian Series 60 2nd edition
Liczba pobrań: 790

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Best Torch 1.01 (S60 2nd) - Mobile

             Best Torch to prosta aplikacja na systemy Symbian OS, która zamienia nasz telefon w latarkę.

Program powoduje, że ekran naszego telefonu zamienia się w źródło jednokolorowego światła, którego kolor i jasność można zmieniać. Aplikację można uruchomić prostą kombinacją klawiszy, które wcześniej należy zdefiniować. Producent udostępnia wersje Trial pozwalającą na korzystanie z programu przez 15 dni, po tym okresie jeżeli nadal chcesz korzystać z Best Torch za free należy wykupić niezbędną licencję. Menu aplikacji Best Torch nie jest po Polsku. Aby wypróbować Best Torch skorzystaj z opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny. W kategorii Akcesoria i Dodatki - Pozostałe znajdziesz także wiele innych i przydatnych programów na Symbian OS.

Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • EasyPrint 1.0

  EasyPrint to nowa aplikacja na systemy Android pozwalająca na drukowanie dokumentów bezpośrednio z urządzeń Android za pośrednictwem stosunkowo młodego serwisu Google Cloud.

 • nSword 0.1

  Aplikacja nSword korzysta z akceleratora w telefonach Nokia pracujących pod kontrolą systemu Symbian trzeciej generacji.

 • TravelCapitols 1.0

  Aplikacja Travelcapitols stworzona dla Windows Mobile przez znanego nam już programistę narzędzi mobilnych Vicenta Collure z pewnością przyda się osobom często podróżującym po świecie.

 • Beeper 6.60 (Symbian S60 3rd edition)

  Beeper to funkcjonalne narzędzie informujące użytkownika przede wszystkim o najistotniejszych zdarzeniach i parametrach.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Best Torch 1.01 (S60 2nd) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ