Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Best Torch 1.01 (S60 1st) - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Smartphoneware
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 13.11.2008
Rozmiar: 28 kB
System operacyjny: Symbian Series 60 1st edition
Liczba pobrań: 992

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Best Torch 1.01 (S60 1st) - Mobile

             Best Torch to prosta aplikacja na systemy Symbian OS, która zamienia nasz telefon w latarkę.

Program powoduje, że ekran naszego telefonu zamienia się w źródło jednokolorowego światła, którego kolor i jasność można zmieniać. Aplikację można uruchomić prostą kombinacją klawiszy, które wcześniej należy zdefiniować. Producent udostępnia wersje Trial pozwalającą na korzystanie z programu przez 15 dni, po tym okresie jeżeli nadal chcesz korzystać z Best Torch za free należy wykupić niezbędną licencję. Menu aplikacji Best Torch nie jest po Polsku. Aby wypróbować Best Torch skorzystaj z opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny. W kategorii Akcesoria i Dodatki - Pozostałe znajdziesz także wiele innych i przydatnych programów na Symbian OS.

Podobne Pozostałe


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Best Torch 1.01 (S60 1st) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ