Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Best Screen Snap version 1.01 Series 60 - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Smartphoneware
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 06.08.2008
Rozmiar: 22 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 1st edition, Series 60 2nd edition
Liczba pobrań: 332

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Best Screen Snap version 1.01 Series 60 - Mobile

Darmowa i prosta w użyciu aplikacja służąca do wykonywania zrzutów z ekranu telefonu komórkowego

Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • Open Home 6.1

  Open Home jest jedną z najbardziej cenionych i popularnych aplikacji służących personalizacji naszego urządzenia pracującego pod kontrolą systemu Android. Prezentowana tutaj wersja to BETA nadchodzącej wersji 6.

 • SKTools 4.2.1

  SKTools to program napisany pod platformy Windows Mobile, który umożliwia analizę wydajności i optymalizację pracy systemu.

 • Best Full Screen Caller 3.04 (S60 1st)

  Best Full Screen Caller pozwala przypisać do kontaktu duże zdjęcie, które zostanie wyświetlone gdy dana osoba będzie dzwonić.

 • Masturbator Pro 1.2.1

  Masturbator Pro to program o dość ciekawej nazwie;), który możemy wykorzystać do zarządzania funkcją wibracji w telefonie bez konieczności dzwonienia na niego.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Best Screen Snap version 1.01 Series 60 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ