Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Best Screen Snap version 1.00 S60 3rd edition - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Smartphoneware
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 06.08.2008
Rozmiar: 54 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 623

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Best Screen Snap version 1.00 S60 3rd edition - Mobile

Darmowa i prosta w użyciu aplikacja służąca do wykonywania zrzutów z ekranu telefonu komórkowego

Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • BallRoom UIQ3 1.00

  Wygodne narzędzie, umożliwiając wyświetlenie w rogu ekranu informacji takich jak, poziom baterii, ilość wolnej pamięci, aktualny czas i data.

 • DietingGuide

  DietingGuide to prosta aplikacja stworzona na systemy Windows Mobile, która stanowi zbiór praktycznych porad dietetycznych.

 • Psiloc Screen Saver Symbian S60 3.10

  Psiloc Screen Saver zawiera pakiet dziewięciu dodatkowych wygaszaczy, między innymi zegary: analogowy i cyfrowy, pliki graficzne oraz animowane gify.

 • SkyeQuiKey 1.0101

  SkyeQuiKey to aplikacja do wyszukiwania informacji w telefonach z systemem Symbian S60 trzeciej generacji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Best Screen Snap version 1.00 S60 3rd edition - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ