Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Best Full Screen Caller 3.04 (S60 2nd) - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Smartphoneware
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 26.11.2008
Rozmiar: 111 kB
System operacyjny: Symbian Series 60 2nd edition
Liczba pobrań: 684

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Best Full Screen Caller 3.04 (S60 2nd) - Mobile

Best Full Screen Caller pozwala przypisać do kontaktu duże zdjęcie, które zostanie wyświetlone gdy dana osoba będzie dzwonić.

Program pozwala również na przypisanie innych informacji, które pokażą się wraz ze zdjęciem, Best Full Screen Caller umożliwia również modyfikowanie innych ustawień jak choćby tła i tapety.

Wersja Trial pozwala na korzystanie z programu przez 15 dni.

Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • CookingItalian 4

  Aplikacja CookingItalian wprowadza nas w środowisko kuchni Włoskiej. Program umożliwia dostęp do obszernego zbioru przepisów kulinarnych kuchni Włoskiej.

 • Total Patrol 2.1.25 (S60 3rd)

  Total Patrol to aplikacja, która przypomni nam o nieodebranym połączeniu, nieodczytanej wiadomości SMS czy o potrzebie naładowania telefonu.

 • CrazySoft Mega Personality Pack UIQ3

  Aplikacja zawiera potężną baterię testów psychologicznych pozwalających stworzyć profil psychologiczny danego człowieka.

 • FPC Bench 2.7.11 for Symbian

  FPC Bench służy do testowania komórki z systemem Symbian.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Best Full Screen Caller 3.04 (S60 2nd) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ