Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Best Full Screen Caller 3.04 (S60 1st) - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Smartphoneware
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 26.11.2008
Rozmiar: 111 kB
System operacyjny: Symbian Series 60 1st edition
Liczba pobrań: 327

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Best Full Screen Caller 3.04 (S60 1st) - Mobile

Best Full Screen Caller pozwala przypisać do kontaktu duże zdjęcie, które zostanie wyświetlone gdy dana osoba będzie dzwonić.

Program pozwala również na przypisanie innych informacji, które pokażą się wraz ze zdjęciem, Best Full Screen Caller umożliwia również modyfikowanie innych ustawień jak choćby tła i tapety.

Wersja Trial pozwala na korzystanie z programu przez 15 dni.

Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • Smart Settings 1.14

  Smart Settings to nie wielka aplikacja, która umożliwia stworzenie własnego menu ze skrótami tak aby praca z telefonem była wygodniejsza.

 • Mobiola Microphone Symbian S60 3rd Edition

  Aplikacja umożliwia wykorzystywanie telefonu jako bezprzewodowego mikrofonu podłączonego do komputera za pomocą Bluetooth.

 • MobiMonster2 1.0

  MobiMonster2 to rozbudowana aplikacja, która daje dostęp do wielu usług internetowych przez telefon komórkowy z systemem Symbian.

 • Key Lock Clock 1.01 (S60v5) PL

  Program Key Lock Clock to nie zwykle prosty ale jak, że praktyczny wygaszacz ekranu na telefony z systemem Symbian OS.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Best Full Screen Caller 3.04 (S60 1st) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ