Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Best Full Screen Caller 3.0 (Symbian S60 3rd Edition) - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Smartphoneware
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 06.08.2008
Rozmiar: 407 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 1107

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Best Full Screen Caller 3.0 (Symbian S60 3rd Edition) - Mobile

Ta prosta aplikacja wyświetla podczas połączenia duże zdjęcie dzwoniącego lub także szczegółowe informacje zapisane w kontaktach.


Uwaga!
Wersja trial pozwala na 15 dni darmowego użytkowania.

Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • Theme DIY 1.2 (S60 3rd)

  Theme DIY to rozbudowana aplikacja umożliwiająca tworzenie własnych motywów graficznych dla telefonów wyposażonych w system Symbian OS.

 • gpSPhone 2.5

  gpSPhone to prosty w użyciu emulator Gameboy Advance dla iPhona.

 • Flashlight with LED Support 3.9.9

  Flashlight with LED Support to niewiarygodnie prosta a zarazem bardzo funkcjonalna aplikacja która może okazać się przydatna w nie jednej sytuacji.

 • CrazySoft Mega Personality Pack S60 (3rd edition)

  Aplikacja zawiera potężną baterię testów psychologicznych pozwalających stworzyć profil psychologiczny danego człowieka.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Best Full Screen Caller 3.0 (Symbian S60 3rd Edition) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ