Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Best Full Screen Caller 1.01 (S80) - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Smartphoneware
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 26.11.2008
Rozmiar: 153 kB
System operacyjny: Symbian Series 80
Liczba pobrań: 426

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Best Full Screen Caller 1.01 (S80) - Mobile

Best Full Screen Caller pozwala przypisać do kontaktu duże zdjęcie, które zostanie wyświetlone gdy dana osoba będzie dzwonić.

Program pozwala również na przypisanie innych informacji, które pokażą się wraz ze zdjęciem, Best Full Screen Caller umożliwia również modyfikowanie innych ustawień jak choćby tła i tapety.

Wersja Trial pozwala na korzystanie z programu przez 15 dni.

Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • Evernote 3.3 (Windows Mobile) EXE

  Aplikacja Evernote to wielofunkcyjne i przydatne narzędzie, które umożliwia przechowywanie oraz synchronizację różnych danych pomiędzy, różnymi urządzeniami pracującymi pod kontrolą różnych platform.

 • Psiloc Screen Saver Symbian UIQ 2.70

  Psiloc Screen Saver zawiera pakiet dziewięciu dodatkowych wygaszaczy, między innymi zegary: analogowy i cyfrowy, pliki graficzne oraz animowane gify.

 • AutoCam UIQ3 1.30

  Prosty program pozwalający na tworzenie zrzutów z ekranu urządzenia mobilnego i zapisywanie ich w wielu popularnych formatach.

 • FunContact 2.1 (Pocket PC)

  FunContact to aplikacja do szybszego i sprawniejszego przeszukiwania kontaktów w naszym urządzeniu mobilnym.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Best Full Screen Caller 1.01 (S80) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ