Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Beeper 6.60 (Symbian S60 3rd edition) - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Symbian-Freak.com
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 06.08.2008
Rozmiar: 42 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 578

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Beeper 6.60 (Symbian S60 3rd edition) - Mobile

Beeper to funkcjonalne narzędzie informujące użytkownika przede wszystkim o najistotniejszych zdarzeniach i parametrach.

Aplikacja może pełnić funkcję zegarka informującego co godzinę o aktualnym czasie. Wyświetla datę i ilość wolnej pamięci. Informuje o końcu ładowania baterii. Ponadto pozwala sterować podświetleniem wyświetlacza oraz eksportować wiadomości sms do pliku tekstowego.

Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • PyS60 (Python) 1.4.4 (Symbian S60 2nd Edition FP3)

  PyS60 jest dodatkiem do systemu Symbian umożliwiającym uruchamianie aplikacji napisanych w języku Python.

 • Communication Suite 1.5

  Communication Suite dla systemów Windows Mobile jest aplikacją z rodziny poznanego już wcześniej producenta VITO Technology. Program stanowi rozwiązanie, które umożliwia funkcjonalne zarządzanie naszym urządzeniem przenośnym poprzez zgrupowanie ich pod konkretnymi pozycjami.

 • Evernote 3.3 (Windows Mobile) CAB

  Aplikacja Evernote to wielofunkcyjne i przydatne narzędzie, które umożliwia przechowywanie oraz synchronizację różnych danych pomiędzy, różnymi urządzeniami pracującymi pod kontrolą różnych platform.

 • a-stop 0.12 (UIQ3)

  a-stop jest prosty zegarem dla telefonów z systemem Symbian.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Beeper 6.60 (Symbian S60 3rd edition) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ