Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Battery Manager 1.5.0 - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: DarkKing
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 30.11.2008
Rozmiar: 375 kB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 2265

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Battery Manager 1.5.0 - Mobile

Battery Manager to aplikacja do zarządzania stanem baterii.

Program przeznaczony jest dla telefonów z systemem Symbian trzeciej generacji i pozwala ustawić alarmy dźwiękowe dla różnych stanów zużycia baterii. Może również wyłączyć niektóre funkcje przy niskim stanie naładowania.

Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • HourPower 1.5 (Symbian S60 3rd edition)

  Prosta aplikacja, która odczytuje aktualną godzinę korzystając z syntezatora mowy.

 • FunContact 2.1 (Windows Mobile)

  Aplikacja FunContact napisana pod systemy Windows Mobile jest nietypowym rozwiązaniem, które w urządzeniach z wbudowanym wyświetlaczem dotykowym pozwala na przewijanie listy kontaktów za pomocą jednego palca jak w telefonach IPhone.

 • Best Torch 1.00 (S60 3rd)

  Best Torch to prosta aplikacja na systemy Symbian OS, która zamienia nasz telefon w latarkę.

 • Psiloc Screen Saver Symbian S60 3.10

  Psiloc Screen Saver zawiera pakiet dziewięciu dodatkowych wygaszaczy, między innymi zegary: analogowy i cyfrowy, pliki graficzne oraz animowane gify.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Battery Manager 1.5.0 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ