Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

AutoCam UIQ2 1.20 - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: CellPhoneSoft
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 06.08.2008
Rozmiar: 75 KB
System operacyjny: Symbian UIQ 2nd edition
Liczba pobrań: 130

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis AutoCam UIQ2 1.20 - Mobile

Prosty program pozwalający na tworzenie zrzutów z ekranu urządzenia mobilnego i zapisywanie ich w wielu popularnych formatach.


Uwaga!
Wersja trial pozwala na 14 dni darmowego użytkowania programu.

Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • Spb Pocket Plus 4.0.2

  Jak często producenci starali się usprawniać, poprawiać funkcjonowanie systemów mobilnych, to poprzez stosowanie nakładek, łatek systemowych, rozbudowanych programów zastępujących standardowy interfejs?

 • Best Torch 1.01 (S60 2nd)

  Best Torch to prosta aplikacja na systemy Symbian OS, która zamienia nasz telefon w latarkę.

 • Nokia Friend View 0.820 (S60 3rd)

  Nokia Friend View to serwis społecznościowy dla użytkowników telefonów Nokia z systemem Symbian trzeciej generacji.

 • FunContact 2.1 (Windows Mobile)

  Aplikacja FunContact napisana pod systemy Windows Mobile jest nietypowym rozwiązaniem, które w urządzeniach z wbudowanym wyświetlaczem dotykowym pozwala na przewijanie listy kontaktów za pomocą jednego palca jak w telefonach IPhone.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: AutoCam UIQ2 1.20 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ