Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Advanced Battery Saver UIQ - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Melon Mobile
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 26.10.2010
Rozmiar: brak informacji
System operacyjny: Symbian UIQ 2nd edition, UIQ 3rd edition, Series 60 5th Edition
Liczba pobrań: 130

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Advanced Battery Saver UIQ - Mobile

Czy zdarzało ci się miewać dni, w których bateria twojego telefonu obciążona dziesiątkami połączeń nie wytrzymywała i padała zbyt szybko? Czy zapominasz czasem zabrać ze sobą ładowarki jadąc w daleką podróż? Aplikacja Advanced Battery Saver pomoże ci rozsądniej zarządzać energia podtrzymującą twój telefon. Program posiada wiele pożytecznych funkcji i planów pracy, co w efekcie jak podaje producent może zwiększyć czas działania baterii aż do 30%! Program pozwala kontrolować wiele z największych "pożeraczy energii" takich jak Bluetooth, alarm wibracyjny, podświetlenie, moduł WiFi itp. Po prostu wybierz jeden z czterech planów najbardziej odpowiadających twoim potrzebą i ciesz się mniejszym zużyciem energii. Producent udostępnia wersję testową, licencja natomiast kosztuje 2$. W celu uzyskania większej ilości informacji polecamy również odwiedzić stronę producenta. Advanced Battery Saver Trial na POBIERZ.PL do ściągnięcia całkowicie za darmo.

Poradnik instalacji

Instalujemy oprogramowanie Nokia PC Suite (do pobrania ze strony Nokia). Podłączamy telefon kablem USB i wybieramy jeden z trybów komunikacji. • Tryb PC Suite (konieczne oprogramowanie) Należy upewnić się, że połączenie pomiędzy urządzeniem a komputerem jest aktywne i dwukrotnie klikając - uruchomić plik instalacyjny w formacie *.sis, *.sisx lub *.jar. Na urządzeniu wyświetli się komunikat z potwierdzeniem, następnie wybieramy miejsce instalacji tj. karta pamięci lub pamięć telefonu(obojętne). To wszystko, aplikacja została zainstalowana. Metoda ta jest łatwiejsza i szybsza. • Tryb Transfer danych Po podłączeniu instalowane są sterowniki urządzenia. Komputer w tym trybie rozpoznaje telefon jako dodatkowy dysk(karta pamięci). Aby zainstalować aplikację na urządzeniu należy skopiować plik instalacyjny na kartę pamięci a następnie uruchomić ten plik z poziomu telefonu. Dalej instalację przeprowadzamy jak w trybie PC Suite.

Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • Sound Meter 1.2

  Sound Meter 1.2 jak sama nazwa wskazuje służy do precyzyjnego pomiaru dźwięku w pomieszczeniu.

 • Mobiola Screen Capture 1.0.7 Windows Mobile Smartphone

  Aplikacja umożliwia przekazywanie na żywo obrazu z ekranu urządzenia mobilnego do komputera.

 • HealthHerbs 1.0

  Aplikacja HealthHerbs pracująca pod systemami Windows Mobile została napisana przez znanego nam już autora Vincent’a Collure. HealthHerbs jest program, który łączy w sobie obszerną bazę ziół oraz szczegóły na temat każdego z nich.

 • Best Full Screen Caller 1.01 (S80)

  Best Full Screen Caller pozwala przypisać do kontaktu duże zdjęcie, które zostanie wyświetlone gdy dana osoba będzie dzwonić.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Advanced Battery Saver UIQ - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ