Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

a-stop 0.12 (UIQ3) - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Andrzej Benek
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 27.11.2008
Rozmiar: 217 kB
System operacyjny: Symbian UIQ 3rd edition
Liczba pobrań: 2012

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis a-stop 0.12 (UIQ3) - Mobile

a-stop jest prosty zegarem dla telefonów z systemem Symbian.

Program posiada funkcję stopera i odliczania czasu.

Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • HealthHerbs 1.0

  Aplikacja HealthHerbs pracująca pod systemami Windows Mobile została napisana przez znanego nam już autora Vincent’a Collure. HealthHerbs jest program, który łączy w sobie obszerną bazę ziół oraz szczegóły na temat każdego z nich.

 • RealVista Desktop 1.0 (Symbian S60 3rd edition)

  RealVista Desktop to rozbudowana nakładka całkowicie zmieniająca interfejs telefonu komórkowego.

 • Advanced Configuration Tools 3.3

 • UPX4PPC 0.4.4

  Aplikacja Upx4PPC stworzona pod platformy Windows Mobile przez firmę Cotulla to narzędzie służące do kompresji plików i ich optymalizacji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: a-stop 0.12 (UIQ3) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ