Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SpeedCam 4.2 - Mobile

Kategoria: Nawigacja i GPS
Producent: SpeedCam
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 03.11.2008
Rozmiar: 783 kB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 852

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis SpeedCam 4.2 - Mobile

               Aplikacja SpeedCam stworzona na urządzenia z systemem Symbian OS to prosty i nie wielki program, umożliwiający prezentowanie naszego położenia. SpeedCam wykorzystuje moduł GPS do określenia pozycji oraz informuje nas z jaką prędkością się przemieszczamy.

Aby aplikacja poprawnie działała, wymaga instalacji środowiska Python. Jak się okazuje Producent udostępnił swój program SpeedCam całkowicie za free, zatem możemy korzystać z niego bez ograniczeń i za darmo. Aplikacja SpeedCam nie jest po Polsku, jednak jest to na tyle prosty w obsłudze program, że nie powinno stanowić to większego problemu. Aby ściągnąć SpeedCam skorzystaj z downloadu i za darmo pobierz plik instalacyjny. Zapraszamy także do obejrzenia innych programów z kategorii Nawigacja i GPS dla Symbian OS.

Podobne Nawigacja i GPS

 • Automapa

  AutoMapa pod systemy Windows Mobile to nie tylko zwykła nawigacja samochodowa – to także osobisty asystent każdego kierowcy, bez którego ciężko dziś wyobrazić sobie wygodną jazdę.

 • CellGPS 2.10 (Symbian S60 2nd edition)

  CellGPS to program na sysytemy Symbian OS służący do lokalizacji telefonu na, którym został zainstalowany. Aplikacja cyklicznie za pośrednictwem Internetu wysyła informacje na temat położenia aparatu. Aby korzystać z narzędzia konieczne jest posiadanie wbudowanego modułu GPS.

 • GPSToday 0.9.8.1 WM

  GPSToday to aplikacja, która stanowi inteligenty dodatek do nawigacji w twoim telefonie pracującym pod kontrolą Windows Mobile. Program jest intuicyjny i oferuje szeroką gamę funkcji w przejrzystym i przyjemnym interfejsie.

 • ReliRescue 1.17.4.23

  ReliRescue to prosty i nie wielki program w działaniu opierający się o wbudowany w urządzenie moduł GPS. który pozwala na przesyłanie danych o dokładnej lokalizacji telefonu wybranym osobom poprzez wiadomość sms lub e-mail.

 • SmartComGPS for Series 90

  SmartComGPS to świetna aplikacja do nawigacji satelitarnej dla telefonów z systemem Symbian OS. SmartComGPS współpracuje zarówno z wbudowanym jak i zewnętrznym odbiornikiem GPS.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: SpeedCam 4.2 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ